O centru

Print

Kompetenční centrum eSECC na ZČU

 

Kompetenční centrum eSECC (Enterprise Software Engineering Competence Center) zastřešuje tým s unikátními znalostmi v oblasti softwarového inženýrství, se zaměřením na řízení softwarového vývoje, správu požadavků, modelování a ověřování softwarových systémů. Při znalosti širokého spektra technik a nástrojů softwarového inženýrství se zároveň specializujeme na produkty IBM Rational a jejich využití pro střední a velké organizace. Naším cílem je být partnery pro klienty z různých oblastí softwarového průmyslu ve vzájemně výhodných projektech a zároveň šiřiteli inovativních znalostí na půdě univerzity.

 

Kompetenční centrum vzniklo v září 2011 na základě dlouholeté spolupráce Katedry informatiky a výpočetní techniky FAV ZČU s IBM Česká republika. Spolupracuje s podobně zaměřenými centry v ČR, například s Centrem znalostního managementu FEL ČVUT a kompetenčním centrem IBM na VŠE.

 

 

Další informace: Doc. Ing. Přemysl Brada, Ph.D. a Ing. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (KIV).

Copyright 2011 O centru. Designer Joomla templates. All Rights Reserved.